LUCAS2 LED stropní svítidlo 71509
LUCAS2 LED stropní svítidlo, styl funkční, materiál kov a plast, barva bílá, příkon 24W, barva světla přírodní bílá (4000 K), svítivost 1970 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice)...
Moderní stropní svítidlo Rábalux Lucas2 dodává elegantní, nenápadný vzhled interiérům díky svému čistému, plochému designu a sněhově bílému opálovému plastovému krytu. Kovové tělo zajišťuje odolnost, zatímco vestavěné LED diody poskytují spolehlivé, rovnoměrné světlo a pohodlné každodenní používání. Speciální efekt hvězdného nebe vytvoří jemnou, jiskřivou atmosféru v místnosti, což z něj činí ideální volbu pro ložnice a dětské pokoje, ale také skvěle funguje v obývacím pokoji a předsíni. Toto bílé, moderní stropní svítidlo se všestranně hodí k minimalistickým a skandinávským interiérům, a jeho nadčasový tvar decentně zvýrazňuje charakter prostoru, zatímco poskytuje komfortní, útulné osvětlení.
- Rabalux 71509 LED stropní svítidlo LUCAS2, styl funkční
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stropní svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 1970 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 24 W
- Spotřeba energie 24 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 50000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva bílá
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Hvězdný efekt
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0,56 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595715090 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 24W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1970lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 50 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
