LUCAS2 LED stropní svítidlo 71508
LUCAS2 LED stropní svítidlo, styl funkční, materiál kov a plast, barva bílá, příkon 18W, barva světla přírodní bílá (4000 K), svítivost 1460 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice)...
Moderní stropní lampa Rábalux Lucas2 s čistým, plochým designem a sněhově bílým, opálovým plastovým stínidlem dodává interiéru elegantní a decentní vzhled. Kovové tělo zajišťuje trvanlivost a integrované LED poskytuje spolehlivé, rovnoměrné osvětlení pro pohodlné každodenní používání. Speciální efekt hvězdné oblohy vytváří jemnou, třpytivou atmosféru v místnosti, což z ní činí ideální volbu pro ložnice a dětské pokoje, ale skvěle se hodí i do obývacích pokojů a předsíní. Bílá, moderní stropní lampa se všestranně hodí k minimalistickým a skandinávským interiérům. Její nadčasová forma diskrétně zvyšuje charakter prostoru a zároveň zajišťuje pohodlné, útulné osvětlení.
- Rabalux 71508 LED stropní svítidlo LUCAS2, styl funkční
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stropní svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 1460 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 18 W
- Spotřeba energie 18 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 50000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva bílá
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Hvězdný efekt
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0,4 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595715083 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 18W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1460lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 50 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
