LUCAS2 LED stropní svítidlo 71507
LUCAS2 LED stropní svítidlo, styl funkční, materiál kov a plast, barva bílá, příkon 12W, barva světla přírodní bílá (4000 K), svítivost 1150 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice)...
Rábalux Lucas2 moderní stropní svítidlo s čistým a plochým designem a sněhově bílým opálovým plastovým stínidlem dodává interiérům elegantní a střídmý vzhled. Kovové tělo zajišťuje odolnost, zatímco vestavěné LED světlo poskytuje spolehlivé, rovnoměrné osvětlení a pohodlné každodenní použití. Speciální efekt hvězdného nebe vytváří jemnou, jiskřivou atmosféru, čímž je ideální volbou do ložnice a dětského pokoje, ale skvěle se hodí i do obývacího pokoje a předsíně. Bílé, moderní stropní svítidlo se všestranně hodí k minimalistickým a skandinávským interiérům, jeho nadčasový tvar diskrétně zvyšuje charakter prostoru a zároveň zajišťuje komfortní, útulné osvětlení.
- Rabalux 71507 LED stropní svítidlo LUCAS2, styl funkční
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stropní svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 1150 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 12 W
- Spotřeba energie 12 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 50000 hodin
- Energetická třída F
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva bílá
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Hvězdný efekt
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0,28 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595715076 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 12W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1150lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 50 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
