Ratanová LED lucerna s LED žárovkou, teplá bílá, 2x AAA, 19cm
Ratanová dekorativní lucerna s žárovkou s LED diodami ...
- dekorativní ratanová lucerna s žárovkou s LED diodami
- počet LED diod: 1
- světelný tok: 80lm
- barva světla: teplá bílá
- režimy: zapnuto / vypnuto
- napájení: 2 x AAA baterie (nejsou součástí)
- výdrž baterií: cca 100hodin (v závislosti na kvalitě baterií)
- stupeň krytí: IP20 (vnitřní použití)
- rozměr: 19 x 16 cm
- materiál: ratan, plast
- barva: přírodní
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 8592718037246 |
| ? Barva: | Světlé dřevo |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Ratan |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | Bateriové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 0,5W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 80lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Oválný |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 10 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
