Kovová lucerna s LED svíčkou, teplá bílá, 3xAA, černá, 20cm
- kovová lucerna s LED svíčkou s mihotavým plamenem
- počet LED diod: 33
- světelný tok: 80lm
- barva světla: teplá bílá
- režimy: zapnuto / vypnuto
- napájení: 3 x AA baterie (nejsou součástí)
- výdrž baterií: cca 100hodin (v závislosti na kvalitě baterií)
- stupeň krytí: IP20 (vnitřní použití)
- rozměr: 12 x 20 cm
- materiál: kov, plast
- barva: černá
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 8592718037192 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | Bateriové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 0,5W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 80lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 10 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Obyčejná tužková 1,5V zinko-chloridová baterie AA/R6 JCB baterie.
Kvalitní ultra alkalické 1,5V tužkové baterie AA/LR6 OXI DIGITAL vydrží 10x...
SUPER alkalická tužková baterie AA/LR6 JCB SUPER.
Přednabité tužkové baterie Panasonic AA 2500mAh, 500 nabíjecích cyklů, NiMH...
Podobné produkty
Kovová dekorativní lucerna...
Bambusová dekorativní lucerna...
Ratanová dekorativní lucerna s žárovkou s LED diodami ...
False
SLUIS LED venkovní solární dekorativní lampa, styl tropický, materiál kov a...
ALINAFE stolní lampa, styl skandinávský, materiál kov, dřevo a ratan, barva...
Kovová stolní lampa Falun s dřevěnými rameny, matná povrchová úprava.
Stolní kovová lampa DIAMONDRA, barva lesklá zlatá, objímka pro patici E27,...
Stolní lampička NIOKI, materiál plast, barva modrá, objímka pro patici E14,...
LYCHEE noční lampička, styl skandinávský, materiál dřevo a textil, barva buk...
Stolní lampička NIOKI, materiál plast, barva mentolově zelené, objímka pro...
FIGEN LED stolní pracovní lampa, styl funkční, materiál plast, barva bílá,...
Praktická LED stolní lampička BAZ s vypínačem a LED čipy SMD, barevné...
