Kovová kulatá lucerna se žárovkou micro LED, teplá bílá, měděná, 3xAA, 19cm
Kovová dekorativní lucerna...
- dekorativní kovová lucerna s žárovkou s micro LED
- počet LED diod: 10
- světelný tok: 80lm
- barva světla: teplá bílá
- režimy: zapnuto / vypnuto
- napájení: 3 x AA baterie (nejsou součástí)
- výdrž baterií: cca 100hodin (v závislosti na kvalitě baterií)
- stupeň krytí: IP20 (vnitřní použití)
- rozměr: 19 x 16 cm
- materiál: kov, plast
- barva: černá, měděná
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 8592718037208 |
| ? Barva: | Černá, Mědi |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | Bateriové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 0,5W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 80lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Oválný |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 10 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
