PASTRO stolní lampa 74100
PASTRO stolní lampa, styl skandinávský, materiál kov / dřevo, barva černá a matná oranžová, objímka a příkon E27 1x max. 20W, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění pracovna, dětský pokoj)...
Moderní stolní lampa Rábalux Pastro oživí vaše interiéry svým čistým designem a výrazným matně oranžovým stínítkem. Černý, zakřivený stojan a dekorativní prvek z přírodního dřeva dodávají lampě skandinávský nádech, zatímco pohyblivá hlavice umožňuje nastavit cílené a pohodlné osvětlení při čtení. Praktický vypínač na základně zajišťuje snadné ovládání, do objímky E27 lze našroubovat libovolný zdroj světla dle preference, a lampa skvěle funguje i s úspornou LED žárovkou. Je ideální volbou pro psací stůl, noční stolek nebo jako doplňkové osvětlení v obývacím pokoji, kde její dekorativní vzhled a přesné osvětlení skutečně vyniknou. Lampa je dodávána bez světelného zdroje.
- Rabalux 74100 stolní lampa PASTRO, styl skandinávský
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stolní lampy
- Místnost (umístění) pracovna, dětský pokoj
- Objímka(y) pro patici a celkový příkon světelného zdroje E27 1x max. 20W
- Energetická třída podle použitého světelného zdroje A-G
- Světelné zdroje (žárovky) nejsou součástí dodávky
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, dřevo, barva černá
- Materiál stínítka kov / dřevo, barva matná oranžová
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 1,16 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5996595741006 |
| ? Barva: | Černá, Oranžová, Tmavé dřevo |
| ? Barva světla: | Podle použitého zdroje |
| ? Energetická třída: | Podle zdroje A až G |
| ? Materiál stínítka: | Kov |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Podle použitého zdroje |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | E27 |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 20W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 0lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | Podle použitého zdroje |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový, Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 0° |
| ? Žárovka součástí: | Ne |
| ? Životnost: | 0 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
