PASTRO stolní lampa 74096
PASTRO stolní lampa, styl skandinávský, materiál kov / dřevo, barva černá, objímka a příkon E27 1x max. 20W, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění pracovna, dětský pokoj)...
Osvěžte svůj interiér s moderní stolní lampou Rábalux Pastro, která se pyšní elegantními liniemi a výraznou černou barvou. Zahnuté rameno a dekorativní pruh z přírodního dřeva přinášejí skandinávský nádech, zatímco pohyblivá hlava umožňuje nastavení cíleného a pohodlného světla na čtení. Lampa je snadno ovladatelná pomocí praktického spínače umístěného na základně a do objímky E27 můžete našroubovat libovolný světelný zdroj. Skvěle funguje i s úspornou LED žárovkou. Je ideální volbou pro psací stůl, noční stolek nebo jako doplňkové osvětlení obývacího pokoje, kde vynikne její dekorativní vzhled a přesné osvětlení. Lampa je dodávána bez světelného zdroje.
- Rabalux 74096 stolní lampa PASTRO, styl skandinávský
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stolní lampy
- Místnost (umístění) pracovna, dětský pokoj
- Objímka(y) pro patici a celkový příkon světelného zdroje E27 1x max. 20W
- Energetická třída podle použitého světelného zdroje A-G
- Světelné zdroje (žárovky) nejsou součástí dodávky
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, dřevo, barva černá
- Materiál stínítka kov/ dřevo, barva černá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 1,16 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5996595740962 |
| ? Barva: | Černá, Tmavé dřevo |
| ? Barva světla: | Podle použitého zdroje |
| ? Energetická třída: | Podle zdroje A až G |
| ? Materiál stínítka: | Kov |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Podle použitého zdroje |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | E27 |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 20W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 0lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | Podle použitého zdroje |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový, Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 0° |
| ? Žárovka součástí: | Ne |
| ? Životnost: | 0 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
