PASTRO stolní lampa 74097
PASTRO stolní lampa, styl skandinávský, materiál kov / dřevo, barva černá a kostní bílá, objímka a příkon E27 1x max. 20W, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění pracovna, dětský pokoj)...
Lampa Pastro od Rábalux je moderní stolní lampa, která oživí interiér svým čistým designem a charakteristickou kostní bílou barvou. Černé, zakřivené rameno a dekorativní proužek z přírodního dřeva dodávají skandinávský nádech, zatímco pohyblivá hlava umožňuje nastavit přesné a pohodlné světlo na čtení. Praktický vypínač na základně usnadňuje ovládání, do objímky E27 lze našroubovat libovolný světelný zdroj, a dobře funguje i s úspornou LED žárovkou. Ideální volba na psací stůl, noční stolek nebo jako doplňkové osvětlení v obývacím pokoji, kde vynikne její dekorativní vzhled a přesné osvětlení. Dodává se bez světelného zdroje.
- Rabalux 74097 stolní lampa PASTRO, styl skandinávský
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stolní lampy
- Místnost (umístění) pracovna, dětský pokoj
- Objímka(y) pro patici a celkový příkon světelného zdroje E27 1x max. 20W
- Energetická třída podle použitého světelného zdroje A-G
- Světelné zdroje (žárovky) nejsou součástí dodávky
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, dřevo, barva černá
- Materiál stínítka kov/ dřevo, barva kostní bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 1,16 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5996595740979 |
| ? Barva: | Černá, Bílá, Tmavé dřevo |
| ? Barva světla: | Podle použitého zdroje |
| ? Energetická třída: | Podle zdroje A až G |
| ? Materiál stínítka: | Kov |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Podle použitého zdroje |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | E27 |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 20W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 0lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | Podle použitého zdroje |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový, Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 0° |
| ? Žárovka součástí: | Ne |
| ? Životnost: | 0 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
