Žiarivka do akvária F14W T8 Aquaclassic
Ideálna lampa pre začiatočníkov do sladkovodných akvárií, osvedčená technológia trifosforu od spoločnosti Sylvania.
- ideálna žiarivka pre začiatočníkov v sladkovodných akváriách,
- preverená trifosforová technológia spoločnosti Sylvania,
- farba svetla: 5000K,
- vynikajúci svetelný výkon,
- zásuvky G13
- pracuje so štandardnou záťažou.
| Kategória: | Akvaristické osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 5410288023120 |
| ? Dĺžka: | 366mm |
| ? Farba svetla: | Studená biela |
| ? Pätica: | G13 |
| ? priemer: | 26 mm |
| ? Príkon: | 14W |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Svetelný tok: | 800lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 5000K |
| ? Tvar svetelného zdroja: | Lineárna žiarivka |
| ? Životnosť: | 14000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
