Reflektor MR16 35W 38° 12V AC/DC
Sklenený 35W halogénový reflektor MR16 s päticou GU5.3...
SKLENENÁ HALOGENOVÁ ŽIAROVKA S PÄTICOU GU5,3 MR16, PRÍKON 35W.
- Vysoký index podania farieb CRI = 99
- Svietivosť 430 lúmenov
- Pätica: GU5,3
- Príkon: 35 W
- Veľkosť: 50 x 44 mm
- Farba svetla: teplá biela 2900 K
- Vyžarovací uhol 38°
- Napätie: 12V AC/DC
- Životnosť: 2 000 hodín
- Stmievateľná: ÁNO
- Spotreba: 35 kWh / 1000 hodín
- Energetická trieda G
| Kategória: | Halogény |
|---|---|
| EAN: | 8595209905505 |
| ? Dĺžka: | 44mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 30W |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| ? Napätie: | 12V |
| ? Pätica: | GU5.3 |
| ? Prevedenie banky: | Sklenený reflektor |
| ? priemer: | 50mm |
| ? Príkon: | 35W |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Svetelný tok: | 430lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 2900K |
| Tvar žiarovky: | Reflektor |
| ? Typ reflektora: | MR16 |
| ? Uhol vyžarovania: | 38° |
| ? Životnosť: | 2 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
