F38W/T8/174 Aquastar Retail
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dostupnosť Skladem do vyprodání (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: 0000648
F38W/T8/174 Aquastar Retail
Obrázek
Výprodej Prodej ukončen
  • Žiarivka typu T8 na osvetlenie sladkovodných i morských akvárií
  • Ideálna teplota a zloženie svetla pre zdravie a farbu rýb
  • Nechá vyniknúť prirodzenú krásu rýb
  • Napomáha rastu koralov a vodných rastlín
  • Vynikajúci svetelný výkon
  • Kombinácia s ďalšími typmi svetelných zdrojov nie je nutná
  • Priaznivý vplyv na všetky organizmy v sladkovodných aj morských akváriách
  • Priemer trubice max 25,78mm
  • Teplota farby 10000K
  • Stmievateľná
  • Pätica G13
Kategória: Akvaristické osvetlenie
EAN: 5410288006482
? Dĺžka: 1050mm
? Pätica: G13
? priemer: 26 mm
? Príkon: 38W