LED Filament Candle žárovka čirá C35 4W/230V/E14/2700K/480Lm/360°
Dekorativní čirá Retro LED Filament žárovka ve tvaru svíčkové žárovky jako náhrada za 40W žárovku s paticí E14.
Dekorativní LED řešení ve tvaru svíčky, které nahrazuje 40W žárovku s paticí E14.
- Barva světla 2700K (žárovková žlutá - Home Light)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Index podání barev CRI > 80
- Provozní napětí 220V-240V
- Životnost 30 000 hodin
- Rozložení světla 360°
- Energetická třída E
- Nelze stmívat
- Průměr 35mm
- Délka 98mm
Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech.
Doporučené použití pro hotely, bary, výstavní stánky, lustry, dekorativní svítidla apod.
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055089734 |
| ? Barva světla: | Žárovková žlutá |
| ? Délka: | 98mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 40W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E14 |
| ? Provedení baňky: | Čirá |
| ? Průměr: | 35mm |
| ? Příkon: | 4W |
| ? Světelný tok: | 480lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2700K |
| Tvar žárovky: | Svíčková žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
