LED Spiral Filament Candle Amber žárovka 3W/230V/E14/2700K/200Lm/300°
Dekorativní LED řešení ve tvaru svíčky, které nahrazuje 25W žárovku s paticí E14.
- Barva světla 2700K (žárovková žlutá - Home Light)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Index podání barev CRI > 80
- Zlatá tónovaná skleněná baňka
- Provozní napětí 220V-240V
- Životnost 30 000 hodin
- Rozložení světla 300°
- Energetická třída G
- Nelze stmívat
- Průměr 35mm
- Délka 97mm
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055001408 |
| ? Barva světla: | Žárovková žlutá |
| ? Délka: | 97mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 25W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E14 |
| ? Provedení baňky: | Amber (tónovaná zlatá) |
| ? Průměr: | 35mm |
| ? Příkon: | 3W |
| ? Světelný tok: | 200lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2700K |
| Tvar žárovky: | Svíčková žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 300° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Nástěnné svítidlo MARRIOT vyrobeno z kovu, barva matná bílá, objímka pro...
Nástěnné svítidlo MARRIOT vyrobeno z kovu, barva matná bílá, objímka pro...
Nástěnné svítidlo MANHATTAN, materiál kov, barva bílý mramor a lesklá měď,...
Retro nástěnné přisazené svítidlo EDAM, barva mědi a černá, objímka pro...
Závěsné svítidlo PENELOPE, průměr 50cm, materiál kov+tkanina+čiré křišťálové...
Závěsné svítidlo PENELOPE, průměr 50cm, materiál kov+tkanina+čiré křišťálové...
Závěsné svítidlo ALICE, průměr 80cm, materiál kov+tkanina+čiré křišťálové...
Závěsné svítidlo ALICE, průměr 120cm, materiál kov+tkanina+čiré křišťálové...
Závěsné svítidlo DIJON, průměr 56cm, materiál kov+tkanina se Zirkonem, barva...
Závěsné svítidlo BASILICO, průměr 54cm, materiál kov+tkanina+křišťálové sklo,...
Závěsné svítidlo BASILICO, průměr 54cm, materiál kov+tkanina, barva chromu a...
Závěsné svítidlo MULAN, průměr 63cm, materiál kov+tkanina+plast, barva...
Závěsné svítidlo MULAN, průměr 63cm, materiál kov+tkanina+plast, barva...
Podobné produkty
Stmívatelná Retro LED Amber žárovka, ve tvaru svíčky, která nahrazuje 60W...
Dekorativní čirá Retro LED Filament žárovka ve tvaru svíčkové žárovky jako...
Dekorativní Retro LED Filament Amber žárovka ve tvaru svíčkové žárovky jako...
