LED Filament žárovka Candle Clear 5W/230V/E14/2700K/440Lm/300°/Step Dim
Stmívání pomocí klasického vypínače ve 3 krocích 100% - 50% - 10%.
Stmívatelné LED řešení ve tvaru svíčkové žárovky, které nahrazuje 40W žárovku s paticí E14.
- Stmívání pomocí klasického vypínače ve 3 krocích (viz. obrázek) 100% - 50% - 10%
- Barva světla 2700K (žárovková žlutá - Home Light)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Index podání barev CRI > 80
- Provozní napětí 220V-240V
- Životnost 30 000 hodin
- Rozložení světla 300°
- Energetická třída F
- Průměr 35mm
- Délka 100mm
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055001095 |
| ? Barva světla: | Žárovková žlutá |
| ? Délka: | 100mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 40W |
| ? Možnost stmívat: | Ano - Pomocí vypínače |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E14 |
| ? Provedení baňky: | Čirá |
| ? Průměr: | 35mm |
| ? Příkon: | 5W |
| ? Světelný tok: | 440lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2700K |
| Tvar žárovky: | Svíčková žárovka |
| ? Úhel vyzařování: | 300° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Nástěnné svítidlo MARRIOT vyrobeno z kovu, barva matná bílá, objímka pro...
Nástěnné svítidlo MARRIOT vyrobeno z kovu, barva matná bílá, objímka pro...
Nástěnné svítidlo MANHATTAN, materiál kov, barva bílý mramor a lesklá měď,...
Retro přisazené kovové stropní svítidlo BOMBAY, barva matná černá, 6x objímka...
Retro nástěnné přisazené svítidlo EDAM, barva mědi a černá, objímka pro...
Závěsné svítidlo ATENA v barvě mědi , 3x objímka pro patici E14, příkon...
Závěsné svítidlo ATENA v barvě matné černé, 3x objímka pro patici E14, příkon...
Závěsné svítidlo ATENA v barvě mědi , 3x objímka pro patici E14, příkon...
Závěsné svítidlo ATENA v barvě matné černé, 3x objímka pro patici E14, příkon...
Závěsné stropní svítidlo FRIDA v barvě antická mosaz , 35 x 35 cm, 4x objímka...
Závěsné stropní svítidlo CATANIA v barvě antická mosaz , průměr 620mm, 6x...
Závěsné svítidlo PENELOPE, průměr 50cm, materiál kov+tkanina+čiré křišťálové...
Podobné produkty
Stmívatelná Retro LED Amber žárovka, ve tvaru svíčky, která nahrazuje 60W...
Dekorativní čirá Retro LED Filament žárovka ve tvaru svíčkové žárovky jako...
Dekorativní Retro LED Filament Amber žárovka ve tvaru svíčkové žárovky jako...
