Venkovní lucerna PLGP5R max. 40W/E27/IP44, hnědá
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PLGP5R
  • Podlahová plastová zahradní lucerna v rezavé barvě
  • Speciální povrchová úprava proti UV záření
  • Protipožární čiré sklo tl. 4mm
  • Příkon klasického zdroje max. 40W
  • Příkon LED zdroje max. 10W
  • Napájení 220-240V/50Hz
  • Patice E27
  • Rozměry viz. obrázek
Kategorie: Venkovní sloupková svítidla
EAN: 5208055017775
? Barva: Hnědá
? Barva světla: Podle použitého zdroje
? Energetická třída: Podle zdroje A až G
? Materiál stínítka: Sklo
? Materiál tělesa: Plast
? Možnost stmívat: Podle použitého zdroje
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojů: 1
? Příkon: 40W