Venkovní lucerna HI6043V max. 60W/E27/IP45, Green-black
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: HI6043V
  • Čtyřhranná hliníková zahradní lucerna v zeleno-černém provedení
  • Speciální povrchová úprava proti UV záření
  • Difuzor z čirého skla tl. 4mm
  • Příkon zdroje max. 60W
  • Napájení 220-240V/50Hz
  • Patice E27
  • Rozměry a barevné provedení viz. obrázky
Obrázek v tomto barevném provedení je pouze informativní o vzhledu svítidla.
Kategorie: Venkovní sloupková svítidla
EAN: 5208055018741
? Barva: Černá, Zelená
? Barva světla: Podle použitého zdroje
? Energetická třída: Podle zdroje A až G
? Materiál stínítka: Sklo
? Materiál tělesa: Hliník
? Možnost stmívat: Podle použitého zdroje
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojů: 1
? Příkon: 60W