MEDNA LED zahradní sloupek 77104
Venkovní stojací lampa Medna v moderním stylu je skvělou volbou na terasu nebo do zahrady. Pokud máte rádi odolné lampy s minimalistickým designem, tento model vás nezklame. Antracitově šedá Medna je vyrobena z hliníku, zatímco hlava lampy v horní části svítidla ve tvaru rámu je pokryta bílým plastovým stínítkem. Lampa má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 8 W, svítivostí 530 lumenů se stínítkem a 930 lumenů bez stínítka, a životností 30 000 hodin. Teplota barvy světelného zdroje s bílým světlem s barvou světla je 3000 K a rozměry lampy jsou: šířka 150 mm, výška 650 mm. Svítidlo Medna má krytí IP54, které zaručuje ochranu proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru. Ideální rozsah pracovních teplot lampy je –20–45 °C.
- Rabalux 77104 LED zahradní sloupek MEDNA, styl moderní
- Kategorie produktu - venkovní osvětlení - venkovní sloupky
- Místnost (umístění) terasa, zahrada
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 530 lumenů
- Teplota barvy světla 3000 K (teplá bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 8 W
- Spotřeba energie 8 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 30000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla hliník, barva antracitová
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP54
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 1.855 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Venkovní sloupková svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595771041 |
| ? Barva: | Bílá, Antracit |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Hliník |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 8W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP54 |
| ? Světelný tok: | 530lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Sloupkové |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
