NORAEL LED stropní svítidlo 71483
NORAEL LED stropní svítidlo, styl moderní, materiál kov a akryl, barva matná černá a čirá, příkon 20W, barva světla teplá bílá (3000 K), svítivost 1410 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice)...
Moderní stropní LED svítidlo Rábalux Norael svým výrazným vzhledem zvyšuje atmosféru vnitřních prostor. Matně černý kovový základ a průhledný akrylový disk vytvářejí elegantní levitující efekt, zatímco jemné osvětlení kolem okraje a centrální světelná linie poskytují rovnoměrné a příjemné osvětlení. Díky zabudované LED technologii je energeticky úsporné a z dlouhodobého hlediska spolehlivé. Jeho čistý, minimalistický styl se snadno hodí do moderních, skandinávských nebo loftových interiérů. Ideální pro obývací pokoj, jídelnu, ložnici nebo předsíň, kde jeho plochý design nabízí praktické řešení a diskrétně, přesto výrazně doplňuje světlo v místnosti.
- Rabalux 71483 LED stropní svítidlo NORAEL, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stropní svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 1410 lumenů
- Teplota barvy světla 3000 K (teplá bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 20 W
- Spotřeba energie 20 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 30000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva matná černá
- Materiál stínítka akryl, barva čirá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 1,15 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595714833 |
| ? Barva: | Černá, Čirá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Akrylát |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 2 |
| ? Příkon: | 20W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1410lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
