NORAEL LED nástěnné svítidlo 71484
NORAEL LED nástěnné svítidlo, styl moderní, materiál kov a akryl, barva matná černá a čirá, příkon 6W, barva světla teplá bílá (3000 K), svítivost 580 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice)...
Rábalux Norael moderní LED vnitřní nástěnné svítidlo je elegantní nástěnná lampa, která svým charakteristickým, přesto vzdušným vzhledem doplňuje současné interiéry. Matně černé kovové tělo je ohraničeno průhledným, kruhovým akrylovým stínítkem s jemným tečkovaným vzorem, který vytváří zvláštní světelnou hru a příjemné, rozptýlené pozadí na stěně. Lampa funguje s vestavěnými LED diodami, což zajišťuje spolehlivé a rovnoměrné osvětlení bez nutnosti výměny světelného zdroje. Její tenký design, který hladce přiléhá ke stěně, se diskrétně hodí do prostoru a zároveň poskytuje dekorativní akcent. Ideální volba pro obývací pokoj, ložnici, předsíň nebo chodbu, kde jako moderní nástěnné osvětlení vytváří atmosféru a dobře se hodí k jednoduchému, minimalistickému nábytku.
- Rabalux 71484 LED nástěnné svítidlo NORAEL, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - nástěnná svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 580 lumenů
- Teplota barvy světla 3000 K (teplá bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 6 W
- Spotřeba energie 6 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 30000 hodin
- Energetická třída F
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva matná černá
- Materiál stínítka akryl, barva čirá
- Svítidlo neobsahuje síťový vypínač
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 0,35 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595714840 |
| ? Barva: | Černá, Čirá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Materiál stínítka: | Akrylát |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 2 |
| ? Příkon: | 6W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 580lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
