LED stolní lampička SOLIGHT WO31-B 8W/5300K/450Lm šedo-černá
Černo stříbrná LED dotyková stolní lampička SOLIGHT WO31-B.
Černo stříbrná LED dotyková stolní lampička SOLIGHT WO31-B.
Elegantní a moderní stolní svítidlo.
Díky nevtíravému a univerzálnímu designu je vhodná do pracovny, do dětského pokoje či do kanceláře.
LED světelný zdroj je dostatečně silný a velmi výkonný.
Světlo svítí barvou denního světla a tří stupňová intenzita svícení je velmi příjemná.
Lampičku lze ohýbat a natáčet dle potřeby.
- stolní lampička s LED světelným zdrojem
- plynulá regulace jasu
- spínání a změna jasu dotykem prstu
- otočná základna, výklopné a ohebné rameno
- příkon: max. 8W
- světelný tok: max. 450lm
- teplota světla (chromatičnosti): 5300K (bílá)
- barva: šedo-černá
- napájení: AC 100-240V
- adaptér DC 12V
- rozměry lampy: V: cca 45cm x D: cca 36cm
- energetická třída: A+
- LED zdroj nelze měnit
- materiál: ABS
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 8592718013622 |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | A+ |
| ? Možnost stmívat: | Ano |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | Integrovaný LED modul |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Provedení difuzoru: | Plast |
| ? Provedení tělesa: | Plast |
| ? Příkon: | 8W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 450lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 5300K |
| ? Tvar tělesa: | Ostatní |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Včetně zdroje: | Ano |
| ? Životnost zdroje: | 20 000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
