Závesné svietidlo PETRA max. 60W/E27/230V/IP20, priemer 31cm
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Závesné svietidlo PETRA v bielej farbe, materiál struny a kov, objímka pre zásuvku E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60 W, IP20.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: SU04PWH
Stropné závesné svietidlo PETRA, objímka pre päticu E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60W, IP20.
  • Svietidlo vyrobené z kovu s povrchovou úpravou v bielej farbe
  • Biele tónované tienidlo s priemerom 310mm vyrobené zo slabého povrázku
  • Objímka pre päticu E27
  • Príkon klasického svetelného zdroja s päticou E27 max. 60W
  • Odporúčame použiť LED svetelné zdroje Globe G125 alebo G95 s päticou E27
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Len na vnútorné použitie - stupeň krytia IP20
  • Biely prívodný napájací kábel z tkaniny
  • Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz
  • Elektrická ochrana trieda II
  • Prevedenie svietidla farba biela
  • Rozmery viď. obrázky
Kategória: Závesné svietidlá
EAN: 5208055029471
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Biela
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov
Materiál tienidla: Špagát
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 60W