Závesné svietidlo DIAMONDRA max. 40W/E27/230V/IP20
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Závesné kovové svietidlo DIAMONDRA, farba chróm, objímka pre zásuvku E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 40 W, IP20.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: V371481PG
Obrázek
Výprodej
Závesné kovové svietidlo DIAMONDRA, objímka pre päticu E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 40W, IP20.
  • Celá kolekcia DIAMONDRA obsahuje závesné aj nástenné svietidlá a stolné lampy
  • Svietidlo vyrobené z kovu s povrchovou úpravou vo farbe chrómu (strieborné)
  • Sklenené tienidlá nepravidelného tvaru s priemerom 180mm v dymovom prevedení
  • Objímka pre päticu E27
  • Príkon klasického zdroja s päticou E27 max. 40W
  • Odporúčame použiť LED VINTA GE SPIRAL svetelné zdroje päticou E27
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Len na vnútorné použitie - stupeň krytia IP20
  • Čierny prívodný napájací kábel z PVC
  • Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz
  • Elektrická ochrana trieda I
  • Prevedenie svietidla farba chrómu (strieborná) a dymové sklo
  • Rozmery viď. obrázky
Kategória: Závesné svietidlá
EAN: 5208055023042
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Chrome, Dymová
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov
Materiál tienidla: Sklo
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 40W