Závesné svietidlo DOMENICA max. 60W/E27/230V/IP20, šedé
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Retro závesné kovové stropné svietidlo DOMENICA, farba matná sivá a biela, objímka pre zásuvku E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60 W, IP20.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: OD5392SGY
Závesné kovové svietidlo DOMENICA, farba matná šedá a biela, objímka pre päticu E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60W, IP20.
  • Svietidlo vyrobené z kovu vo farbe matnej šedej a bielej
  • Objímka pre svetelný zdroj s päticou E27
  • Príkon klasického zdroja s päticou E27 max. 60W
  • Odporúčame použiť LED GLOBE svetelné zdroje G95 alebo G125 s päticou E27
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Svietidlo s povrchovou úpravou vo farbe matná šedá a biela
  • Sivý prívodný napájací kábel z PVC
  • Elektrická ochrana trieda II
  • Celá kolekcia a rozmery viď. obrázky
Kategória: Závesné svietidlá
EAN: 5208055025503
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Biela, Sivá
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov
Materiál tienidla: Kov
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 60W
? Senzor: nie
? Stmievateľné: Podľa použitého zdroja
? Stupeň pokrytia: IP20
? Svetelný tok: 0
? Teplota chromatickosti: Podľa použitého zdroja
? Tvar telesa: Kruhový
? Typ telesa: Závesné
? Typ zdroja svetla: LED - Klasika
? Uhol vyžarovania:
Žiarovka súčasťou: nie
? Životnosť: 0 h
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek (5)
Výprodej
Závesný luster materiál kov a akryl, farba chróm a čierna, príkon klasického...
SF3631105
RAMIRA závěsné svítidlo 72365
Doprava zadarmo
RAMIRA závesné svietidlo, štýl moderný, materiál kov a akryl, farba zlatá a...
R72365
Obrázek_(1)
Akcia
Doprava zadarmo
Závesné svietidlo DIVINA, moderný štýl, materiál kov a sklo, farba zlatá a...
R5353
OLYSSIA LED závěsné svítidlo 72463
Novinka
Soubor_(1)
ZOFRAEL LED závesné svietidlo, štýl moderný, materiál kov a akryl, farba...
Obrázek (1)
Výprodej
False
Obrázek (7)
Retro závesné kovové stropné svietidlo ANDY, farba matná čierna, 5x zásuvka...
KS1462P5BK
Obrázek
LED drevené závesné stropné svietidlo WOODY, výkon 15 W, LED čipy SMD LM80...
MQ81PLED15120
Akcia
Závesné svietidlo NORENA, industriálny štýl, materiál kov, farba matná...
Obrázek (7)
Odlišné a kreatívne závesné lanové svietidlo s dĺžkou 150 cm, nastaviteľná...
L001F
Obrázek (5)
Stropné závesné svietidlo PONTIAC, tónované tienidlo z dymového skla, 3x...
CX1009P40FM
Obrázek_(2)
Závesné svietidlo MAXIMILIAN, industriálny štýl, materiál kov, farba matná...
Obrázek
ASLOV závesné svietidlo 72298
Momentálně nedostupné
ASLOV závesné svietidlo, moderný štýl, materiál kov a sklo, farba zlatá a...
Čierne 11W LED dekoratívne závesné svietidlo SYMETRIA, dĺžka 180 mm, LED čipy...