Závesné stropné svietidlo HAVANA max. 60W/E27/230V/IP20, matne hnedé
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Hnedé stropné závesné svietidlo HAVANA, objímka pre zásuvku E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60 W, IP20.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: KS080335KH
Obrázek
Výprodej
Stropné hnedé svietidlo HAVANA, objímka pre päticu E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60W.
  • Konštrukcia telesa z kovu bez difúzora
  • Objímka pre svetelný zdroj s päticou E27
  • Príkon klasického zdroja s päticou E27 max. 60W
  • Odporúčame použiť LED svetelné zdroje G120 s päticou E27
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Svietidlo s povrchovou úpravou vo farbe Terakota (matne hnedá)
  • Len na vnútorné použitie - stupeň krytia IP20
  • Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz
  • Biely prívodný napájací kábel z tkaniny
  • Elektrická ochrana trieda I
  • Rozmery viď. obrázky
Kategória: Závesné svietidlá
EAN: 5208055027552
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Biela, Hnedá
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov
Materiál tienidla: Kov
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 60W
? Senzor: nie
? Stmievateľné: Podľa použitého zdroja
? Stupeň pokrytia: IP20
? Svetelný tok: 0
? Teplota chromatickosti: Podľa použitého zdroja
? Tvar telesa: Ostatné
? Typ telesa: Závesné
? Typ zdroja svetla: LED - Klasika
? Uhol vyžarovania:
Žiarovka súčasťou: nie
? Životnosť: 0 h
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek_(1)
Doprava zadarmo
Závesné svietidlo VENESS, klasický štýl, materiál kov a sklo, farba matná...
R72256
Obrázek (8)
Výprodej
Retro závesné kovové stropné svietidlo DOMENICA, farba matná biela, pätica...
OD5392LWH
Obrázek
48W LED závesné dekoratívne svietidlo GORDIUS, Flicker Free, priemer 480 mm,...