LED solární kuličky, 30 LED, 4,35m+2m, studená bílá,IP44, 2 funkce
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Vonkajšie solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5208055075638 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba: | Čierna |
| ? Farba svetla: | Studená biela |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | Solárne |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 30 |
| ? Príkon: | 1,5W |
| ? Senzor: | áno |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP44 |
| ? Svetelný tok: | 200lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 4000K |
| ? Tvar telesa: | Řetěz |
| ? Typ telesa: | LED pásik, Dekorativní lampa |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 20 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
