SORRENTO LED nástěnné venkovní svítidlo 8126, IP44
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Vonkajšie nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5998250381268 |
| ? Energetická trieda: | G |
| ? Farba: | Čierna, Číra |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 8W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP44 |
| ? Svetelný tok: | 500 lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar telesa: | Ostatné |
| ? Typ telesa: | Stena |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 180° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 25 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
