2D 16W/6500K úsporná žiarivka - denné modré svetlo
Energeticky úsporný svetelný zdroj série 2D v tvare motýľa, dlhá životnosť, okamžitý štart, prirodzené podanie farieb.
5,0
1 hodnotenie
- Energeticky úsporný svetelný zdroj série 2D s "motýlim" tvarom
- Dlhá životnosť a okamžitý štart
- Šetrí až 80% elektrickej energie v porovnaní s klasickou žiarovkou
- Vysoký index podania farieb Ra > 80
- Nasvetlené objekty majú prirodzené a konštantné farby
- Použitie s elektronickým predradníkom
- Stmievateľné s vhodným stmievačom
- 4-pinová pätica GR10q
- Rozmer: 135 x 135mm
- Kedysi sa vyrábala pod značkou OPPLE, teraz ju nájdete pod značkou LUXLIKE
| Kategória: | Svetelné zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8594010500732 |
| ? Dĺžka: | 135mm |
| ? Farba svetla: | Denná modrá |
| ? Pätica: | päticou GR10q |
| ? Počet pinov: | 4 PIN |
| ? priemer: | 135mm |
| ? Príkon: | 16W |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Svetelný tok: | 950lm |
| ? Teplota svetla: | 6500K |
| ? Tvar svetelného zdroja: | Zásuvná žiarivka |
| ? Životnosť: | 8 000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
5,0
1 hodnotenie
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
5
AF
Anna Fryštáková
Rychlá dodávka a spokojenost .
