LED stropné svietidlo 15W/230V/1250Lm/3000K/30 000h/110°/IP44
Okrúhle biele stropné svietidlo LED.
Napätie: 230V
Príkon: 15W
Svetelný tok: 1250lm
Farba svetla: 3000K
Životnosť: 30 000 hodín
Výkon lm/W: 83
Stmievateľné: Nie
CRI (index podania farieb): = 80
Trieda energetickej účinnosti: A
Krytie: IP44
Rozmery: 200 x 47,5 mm
Farba svietidla: biela
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 3800157626453 |
| ? Energetická trieda: | A |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | Integrovaný LED modul |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 15W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP44 |
| ? Svetelný tok: | 1250lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar telesa: | Kruhový |
| ? Typ telesa: | Prisadené |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 180° |
| ? Vrátane zdroja: | áno |
| ? Vyhotovenie difúzora: | Plast |
| ? Vyhotovenie telesa: | Kov |
| ? Životnosť zdroja: | 30 000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
