PASTRO stolní lampa 74097
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Stolové lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5996595740979 |
| ? Energetická trieda: | Podľa zdrojov A až G |
| ? Farba: | Čierna, Biela, Tmavé drevo |
| ? Farba svetla: | Podľa použitého zdroja |
| Materiál telesa: | Kov |
| Materiál tienidla: | Kov |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | E27 |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 20W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | Podľa použitého zdroja |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 0lm |
| ? Teplota chromatickosti: | Podľa použitého zdroja |
| ? Tvar telesa: | Kruhový, Tubulárne |
| ? Typ telesa: | Stolová lampička |
| ? Typ zdroja svetla: | LED žiarovka |
| ? Uhol vyžarovania: | 0° |
| Žiarovka súčasťou: | nie |
| ? Životnosť: | 0 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Dekoratívna žiarovka LED Retro Mini Globe 4W P45 Amber v tvare gule s čipmi...
Dekoratívna žiarovka LED Retro Mini Globe 4W číra P45 v tvare glóbusu s čipmi...
Dekoratívna žiarovka LED Retro Mini Globe 6W číra P45 v tvare gule s čipmi...
Dekoratívna žiarovka LED Retro Mini Globe 6W číra P45 v tvare gule s čipmi...
Stmievateľná dekoratívna žiarovka LED Retro Mini Globe 6W číra P45 v tvare...
Dekoratívna žiarovka LED Retro Mini Globe 7W číra P45 v tvare glóbusu s čipmi...
LED riešenie v tvare kvapkovej žiarovky P45 ako náhrada za 25W žiarovku s...
Podobné produkty
Dotykovo stmievateľná LED stolová lampa DELGADO s SMD LED čipmi, farba čierna.
Praktická stolná LED lampa BAZ s vypínačom a SMD LED čipmi v modrej a bielej...
ALDO stolná lampa, štýl moderný, materiál kov, farba čierna a matná oranžová,...
Retro stolová lampa UFFICIO, materiál kov a plast, farba čierna, objímka pre...
Nočná lampa MOLLY, vintage štýl (romantický), materiál keramika a textil,...
Stolná lampa BOWIE v industriálnom štýle, farba čierna, príkon max. 1x60 W,...
Bodové svietidlo EBONY s klipom na upevnenie, minimalistický štýl, materiál...
Stolná lampa HARPY z kovu a tkaniny, farba saténový nikel a sivá, objímka pre...
