LED stolná lampička SOLIGHT WO31-B 8W/5300K/450Lm šedo-čierna
Čierno-strieborná LED stolová dotyková lampa SOLIGHT WO31-B.
Čierno-strieborná LED stolová dotyková lampa SOLIGHT WO31-B.
Elegantné a moderné stolné svietidlo.
Vďaka nevtieravému a univerzálnemu designu je vhodná do pracovne, do detskej izby či do kancelárie.
Zdroj svetla LED je dostatočne silný a veľmi výkonný.
Svetlo svieti vo farbe denného svetla a intenzita svetla tri stupne je veľmi príjemná.
Lampičku je možné ohýbať a natáčať podľa potreby.
- stolná lampička s LED svetelným zdrojom
- plynulá regulácia jasu
- spínanie a zmena jasu dotykom prsta
- otočná základňa, naklápacie a ohybné rameno
- príkon: max. 8W
- svetelný tok: max. 450lm
- teplota svetla (chromatickosť): 5300K (biela)
- farba: sivočierna
- napájanie: AC 100-240V
- adaptér DC 12V
- rozmery lampy: V: cca 45 cm x D: cca 36 cm
- energetická trieda: A+
- LED zdroj nemožno meniť
- materiál: ABS
| Kategória: | Stolové lampičky |
|---|---|
| EAN: | 8592718013622 |
| ? Energetická trieda: | A+ |
| ? Farba svetla: | Studená biela |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | Integrovaný LED modul |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 8W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 450lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 5300K |
| ? Tvar telesa: | Ostatné |
| ? Typ telesa: | Stolová lampička |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| ? Vrátane zdroja: | áno |
| ? Vyhotovenie difúzora: | Plast |
| ? Vyhotovenie telesa: | Plast |
| ? Životnosť zdroja: | 20 000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
