Kovový lampáš s LED sviečkou, teplá biela, 3xAA, čierna, 20cm
- kovový lampáš so sviečkou LED s blikajúcim plameňom
- počet LED diód: 33
- svetelný tok: 80lm
- farba svetla: teplá biela
- režimy: zapnuté / vypnuté
- napájanie: 3 x AA batérie (nie sú súčasťou)
- výdrž batérií: cca 100hodín (v závislosti na kvalite batérií)
- stupeň ochrany: IP20 (použitie vo vnútri)
- veľkosť: 12 x 20 cm
- materiál: kov, plast
- farba: čierna
| Kategória: | Stolové lampičky |
|---|---|
| EAN: | 8592718037192 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba: | Čierna |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| Materiál telesa: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | Batériové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 0,5W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 80lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar telesa: | Tubulárne |
| ? Typ telesa: | Stolová lampička |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 10 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Obyčajná ceruzková 1,5V zinko-chloridová batéria AA/R6 JCB batéria.
Kvalitné ultra alkalické 1,5V ceruzkové batérie AA/LR6 OXI DIGITAL vydržia...
SUPER alkalická ceruzková batéria AA/LR6 JCB SUPER.
Prednabité tužkové batérie Panasonic AA 2500mAh, 500 nabíjacích cyklov, NiMH...
Podobné produkty
Bambusový dekoratívny lampáš...
Ratanová dekoratívna lucerna so žiarovkou s LED diódami ...
False
SLUIS LED vonkajšia solárna dekoratívna lampa, tropický štýl, materiál kov a...
Stolná lampa ALINAFE, škandinávsky štýl, materiál kov, drevo a ratan,...
Dotykovo stmievateľná LED stolová lampa DELGADO s SMD LED čipmi, farba čierna.
Dotykové stmievateľné stolné svietidlo BELLATRIS z kovu a tkaniny, medená a...
Retro stolová lampa YUPPIE, materiál plast, farba žltá, biela a sivá, objímka...
Retro stolová lampa FRANCESCA v bronzovej farbe, biele alabastrové sklo, max....
Praktická stolná LED lampa BAZ s vypínačom, klipom na zavesenie a SMD LED...
