Bambusový lampáš s LED žiarovkou, teplá biela, 2x AA, 20cm
- dekoratívny bambusový lampáš s LED žiarovkou
- počet LED diód: 1
- svetelný tok: 80lm
- farba svetla: teplá biela
- režimy: zapnuté / vypnuté
- napájanie: 2 x AA batérie (nie sú súčasťou)
- výdrž batérií: cca 100hodín (v závislosti na kvalite batérií)
- stupeň ochrany: IP20 (použitie vo vnútri)
- veľkosť: 20,5 x 16,5 cm
- materiál: bambus, plast
- farba: prírodná
| Kategória: | Stolové lampičky |
|---|---|
| EAN: | 8592718037239 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba: | Svetlé drevo |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Bambus |
| ? Napätie: | Batériové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 0,5W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 80lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar telesa: | Oválny |
| ? Typ telesa: | Stolová lampička |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 10 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Obyčajná ceruzková 1,5V zinko-chloridová batéria AA/R6 JCB batéria.
Kvalitné ultra alkalické 1,5V ceruzkové batérie AA/LR6 OXI DIGITAL vydržia...
SUPER alkalická ceruzková batéria AA/LR6 JCB SUPER.
Prednabité tužkové batérie Panasonic AA 2500mAh, 500 nabíjacích cyklov, NiMH...
Podobné produkty
Ratanová dekoratívna lucerna so žiarovkou s LED diódami ...
False
SLUIS LED vonkajšia solárna dekoratívna lampa, tropický štýl, materiál kov a...
Stolná lampa ALINAFE, škandinávsky štýl, materiál kov, drevo a ratan,...
Stolná lampa DENNIS, moderný štýl, materiál kov a látka, farba čierna a...
LED stolová lampa COLIN v modernom štýle, farba biela, výkon 6 W, integrovaný...
Stolná LED lampa PIRIT, škandinávsky štýl, materiál drevo a sklo, farba buk a...
Retro stolová lampa BANK, bronz a zelené sklo, max. 1x60W, pätica pre...
Dotykovo stmievateľná čierna stolová LED lampa FUTUR2, možnosť zmeny teploty...
Stolná lampa OLIVIA, priemer 35 cm, materiál kov+látka+akrylát, farba...
RAUL LED nastaviteľná stolová lampa, moderný štýl, materiál kov a plast,...
Biela LED stmievateľná lampička s displejom a zmenou teploty svetla.
