LED reflektor Super Pro 250W/230V/6000K/31250Lm/60°/IP66/Dim/Mean Well, čierny
Stmievateľný LED vonkajší reflektor 250W Super Pro od spoločnosti V-TAC s LED čipmi SAMSUNG ako náhrada za halogénové reflektory.
- Vysoko výkonný LED reflektor na komerčné použitie pre aplikácie, ktoré si vyžadujú intenzívne a jasné osvetlenie
- Zabudovaný kvalitný značkový napájací zdroj Mean Well s prepäťovou ochranou a konštantným prúdom
- Elegantná konštrukcia z tlakovo liateho hliníka s ochranou proti korózii a difúzorom z číreho skla
- Vysoký počet spínacích cyklov, okamžitý štart a veľmi dlhá životnosť 50 000 hodín
- Farba svetla 6000K (denné svetlo) s uhlom vyžarovania 60°
- Vysoká spoľahlivosť a úspora energie až 80 % s účinnosťou 125 lm/W
- Vysoký stupeň krytia IP66 (prachotesné a vodeodolné)
- Nižšie náklady na energiu a predovšetkým na údržbu
- Prevádzkové napätie 100-277V/50Hz-60Hz
- Prevádzková teplota -20 až +45 °C
- Index podania farieb CRI > 70
- Účinník PF > 0,9
- Váha reflektora 7,4kg
- V čiernom prevedení
- Stmievateľný 0 - 10V
- Rozmery viď obrázok
Všetky nové série vonkajších reflektorov V-TAC sú vyrobené s použitím najnovších technológií a komponentov, ktoré poskytujú veľmi vysoký výkon.
Sú mimoriadne robustné a úplne ideálne na vonkajšie použitie na osvetlenie športovísk, reklamných tabúľ, parkovísk, záhrad, príjazdových ciest...
Nevyžadujú žiadne dodatočné nútené vetranie ani chladenie a neobsahujú olovo ani ortuť.
Certifikáty CE, EMC, ROHS.
| Kategória: | Profesionálne osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 3800157642811 |
| ? Energetická trieda: | A++ |
| ? Farba: | Čierna |
| ? Farba svetla: | Denná modrá |
| ? Napätie: | 100V-277V/50-60Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 250W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Stupeň pokrytia: | IP66 |
| ? Svetelný tok: | 31250lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 6000K |
| ? Tvar telesa: | Obdĺžnikový |
| ? Typ telesa: | Reflektor |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 60° |
| ? Vrátane zdroja: | áno |
| ? Vyhotovenie difúzora: | Sklo |
| ? Vyhotovenie telesa: | Hliník |
| ? Životnosť zdroja: | 50000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
