LED osvetlenie pracovnej plochy UltraSlim 9W/12V/800Lm/4000K bezdotykové ovládanie
Veľmi praktické ultratenké 9W SMS LED svietidlo so senzorom INFRARED a vysokou svietivosťou.
Veľmi praktické ultratenké 9W SMD LED svietidlo so senzorom INFRARED a vysokou svietivosťou.
Vďaka dizajnu UltraSlim ho možno diskrétne umiestniť do spálne, kuchyne, šatníka atď.
Použitý snímač sa dá zapnúť a vypnúť bez jediného dotyku.
Intenzitu osvetlenia je možné nastaviť aj podržaním ruky pod snímačom, a to od slabého podsvietenia až po plnú intenzitu porovnateľnú s podobnými lampami.
Montáž si nevyžaduje žiadne odborné znalosti a je jednoduchá a rýchla pomocou návodu a pokynov na zadnej strane.
Ak je potrebné osvetliť dlhšiu plochu, je možné skombinovať viacero svetelných zdrojov (max. 3) do jednej jednotky.
- Menovitý výkon: 9W
- Typ LED: SMD 2835
- Počet LED: 66
- Napájacie napätie: DC 12V
- Napájací adaptér je súčasť balenia
- Farebná teplota: 4000K - studená biela (Cool White)
- Svietivosť: 800lm
- Rozmery: 600 x 40 x 9 mm
- Stmievateľné
| Kategória: | Osvetlenie kuchynskej linky |
|---|---|
| EAN: | 5055610814696 |
| ? Energetická trieda: | A+ |
| ? Farba: | Biela |
| ? Farba svetla: | Studená biela |
| ? Napätie: | 12V |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 9W |
| ? Senzor: | áno |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 800lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 4000K |
| ? Tvar telesa: | Obdĺžnikový |
| ? Typ telesa: | Nábytkové |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 160° |
| ? Vrátane zdroja: | áno |
| ? Vyhotovenie difúzora: | Plast |
| ? Vyhotovenie telesa: | Plast |
| ? Životnosť: | 25000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
