Nástenné svietidlo SARTO max. 60W/E14/230V/IP20
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Retro nástenné kovové svietidlo SARTO, farba antický bronz a číre krištáľové sklo, objímka pre zásuvku E14, príkon klasického svetelného zdroja max. 60 W, IP20.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: TNK854531W
Nástenné prisadené kovové svietidlo SARTO, farba antický bronz, objímka pre päticu E14, príkon klasického svetelného zdroja max. 60W, IP20.
  • Konštrukcia svietidla z kovu vo farbe antický bronz a číre krištáľové sklo
  • Objímka pre svetelný zdroj s päticou E14
  • Príkon klasického zdroja s päticou E14 max. 60W
  • Odporúčame použiť LED svetelné zdroje s päticou E14
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Svietidlo s povrchovou úpravou vo farbe antický bronz a číreho skla
  • Neobsahuje sieťový vypínač
  • Elektrická ochrana trieda I
  • Celá kolekcia a rozmery viď. obrázky
Kategória: Nástenné svietidlá
EAN: 5208055028986
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Bronzu
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov, Krištáľové sklo
Materiál tienidla: Bez tienidla
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E14
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 60W
? Senzor: nie
? Stmievateľné: Podľa použitého zdroja
? Stupeň pokrytia: IP20
? Svetelný tok: 0
? Teplota chromatickosti: Podľa použitého zdroja
? Tvar telesa: Ostatné
? Typ telesa: Stena
? Typ zdroja svetla: LED - Klasika
? Uhol vyžarovania:
Žiarovka súčasťou: nie
? Životnosť: 0 h
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek
Retro nástenné svietidlo THALASSA z kovu, farba saténová mosadz a strieborná,...
EG168871WB
LUNCA LED zapuštěné nástěnné svítidlo 77197
Novinka
R77197
Obrázek (1)
Výprodej
LED stmievateľné hviezdicové osvetlenie s diaľkovým ovládaním a možnosťou...
WO763
Obrázek_(1)
Výkonné LED svietidlo do kúpeľne s príkonom 12 W a dĺžkou 600 mm je skvelým...
WO828-CR
Obrázek (5)
Výprodej
Nástenné svietidlo PEGASUS, materiál kov a akryl, farba chróm a číra, príkon...
SF63992WC
NOXELLE bodové svítidlo 73420
Novinka
NOXELLE nástenné bodové svietidlo, škandinávsky štýl, materiál drevo a kov,...
R73420
Akcia Výprodej
MALIA nástenné svietidlo 3094
Skladem do vyprodání (4 ks)
MALIA nástenné svietidlo, industriálny štýl, materiál kov, farba sivá,...
Obrázek
Biele kovové nástenné svietidlo, zásuvka pre objímku 1x GU10, príkon halogénu...
ZM931W30W
Okrúhle LED svietidlo s pohybovým senzorom prináša praktické a úsporné...
WO776
Lampa má 2 nezávislé spínače pre zabudovaný 3W LED reflektor a pre žiarovku E27.
OD5617WDLED
Nástenné svietidlo LED, stmievateľné, 4 W, 280 lm, 3000 K, biele.
WO54-W
PICTURE LIGHT osvetlenie obrazu, klasický štýl, materiál kov, farba bronz,...
Akcia
Moderné nástenné svietidlo Rabalux JOHN s príkonom 12 W, svietivosťou 930...