Retro nástenné svietidlo SHERLOCK max. 40W/E27/230V/IP20
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Štýlové retro nástenné svietidlo SHERLOCK, objímka pre zásuvku E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 40 W, IP20.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: AR4181W41BB
Obrázek
Výprodej
Štýlové kovové nástenné prisadené svietidlo SHERLOCK, objímka pre päticu E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 40W, IP20.
  • Svietidlo vyrobené z kovu, neobsahuje sieťový vypínač
  • Objímka pre päticu E27
  • Príkon klasického zdroja s päticou E27 max. 40W
  • Odporúčame použiť LED svetelný zdroj s päticou E27
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Len na vnútorné použitie - stupeň krytia IP20
  • Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz
  • Elektrická ochrana trieda I
  • Farba svietidla čierna a zlatá
  • Rozmery viď. obrázky
Kategória: Nástenné svietidlá
EAN: 5208055054954
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Čierna, Zlatá
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov
Materiál tienidla: Bez tienidla
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 40W
? Senzor: nie
? Stmievateľné: Podľa použitého zdroja
? Stupeň pokrytia: IP20
? Svetelný tok: 0
? Teplota chromatickosti: Podľa použitého zdroja
? Tvar telesa: Ostatné
? Typ telesa: Stena
? Typ zdroja svetla: LED - Klasika
? Uhol vyžarovania:
Žiarovka súčasťou: nie
? Životnosť: 0 h
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Podobné produkty
LUNCA LED zapuštěné nástěnné svítidlo 77198
Novinka
R77198
Obrázek (5)
Akcia Výprodej
Retro nástenné kovové svietidlo SARDINIA, farba biela patina, starožitné...
DL9342WWG
NOXELLE nástěnné svítidlo 71421
Novinka
NOXELLE nástenné svietidlo, štýl škandinávsky, materiál drevo a sklo, farba...
R71421
OLYSSIA LED nástěnné svítidlo 71463
Obrázek
Výprodej
Kovové stropné alebo nástenné svietidlo MORFEAS max. 2x 35 W, 2x pätica pre...
AR1722W31G
Obrázek (1)
Akcia Výprodej
False
Obrázek_(1)
ETRUSCO nástenné svietidlo 7647
Skladem do vyprodání (4 ks)
False
Bodové nástenné svietidlo EBONY, minimalistický štýl, materiál kov, farba...
Stropné alebo nástenné svietidlo SKYROS, príkon LED svetelného zdroja s...
TF20851WN
Stropné alebo nástenné svietidlo vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri...
WO746-W
Moderné nástenné svietidlo Rabalux JOHN s príkonom 18 W, svietivosťou 1300...