Y 8W/2700K úsporná lineárna žiarivka T5, žiarovková žltá
Energeticky úsporná lineárna žiarivka T5 série Y.
Osvetlené objekty majú prirodzené a kontrastné farby.
Osvetlené objekty majú prirodzené a kontrastné farby.
Energeticky úsporný lineárny svetelný zdroj série Y.
- Farba svetla 2700K (žiarovková žltá - Home Light)
- Vysoký index podania farieb Ra > 80
- Nasvietené predmety majú prirodzené a kontrastné farby
- Dlhá životnosť
- Okamžitý štart
- Šetrí až 80% elektrickej energie v porovnaní s klasickou žiarovkou
- Napájanie: 230V/50Hz prostredníctvom elektronického predradníka
- Dĺžka: 301mm
- Priemer trubice: 16mm
| Kategória: | Lineárne žiarivky |
|---|---|
| EAN: | 8594010500626 |
| ? Dĺžka: | 301mm |
| ? Farba svetla: | Žiarovková žltá |
| ? Pätica: | G5 |
| ? Prevedenie banky: | Matná |
| ? priemer: | 16mm |
| ? Príkon: | 8W |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Svetelný tok: | 400lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 2700K |
| ? Tvar svetelného zdroja: | Lineárna žiarivka |
| ? Životnosť zdroja: | 8 000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
