ToLEDo Platinum RT Candle 485LM 827 E14
Moderná a úsporná sklenená číra LED Filament sviečková žiarovka tvar C35 s príkonom 2,3W a päticou E14, nízka spotreba energie 2,3W, svietivosť 485 lúmenov, farba svetla 2700K (teplá biela), pre svietidlá s päticou E14, napájanie 230V, žiarovka s energetickou triedou A
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 5410288301402 |
| ? Dĺžka: | 97mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 40W |
| ? Energetická trieda: | A |
| ? Farba svetla: | Žiarovková žltá |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | E14 |
| ? Prevedenie banky: | Číra |
| ? priemer: | 35mm |
| ? Príkon: | 2,3W |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Svetelný tok: | 485lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 2700K |
| Tvar žiarovky: | Sviečková žiarovka |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| ? Životnosť: | 50 000 h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
