ToLEDo Ball V4 Dim FR 470Lm 827 E14 SL
SYLVANIA ToLEDo Ball je rad LED stmievateľných svetelných zdrojov vhodných na nahradenie štandardných osvetľovacích (kvapkových) žiaroviek.
SYLVANIA ToLEDo Ball je rad LED svetelných zdrojov vhodných na nahradenie štandardných osvetľovacích/kapacích žiaroviek.
- Plnohodnotná náhrada kvapkových žiaroviek,
- prevedenie so satinovou (matnou) bankou,
- až 89% úspora energie a okamžitý štart,
- rovnomerné rozloženie svetla pri 160°,
- index podania farieb CRI = 80,
- počet spínacích cyklov 50 000,
- energetická trieda A+,
- stmievateľná.
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 5410288269467 |
| ? Dĺžka: | 81mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 40W |
| ? Farba svetla: | Žiarovková žltá |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | E14 |
| ? Prevedenie banky: | Matná |
| ? priemer: | 45 mm |
| ? Príkon: | 6W |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Svetelný tok: | 470lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 2700K |
| ? Tvar svetelného zdroja: | Kvapková žiarovka |
| ? Uhol vyžarovania: | 160° |
| ? Životnosť: | 15000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
