LED Decor Filament farebná žiarovka P45 4W/230V/E27/Green/390Lm/360°, zelená
Dekoratívna farebná LED žiarovka s vláknom v tvare kvapky P45 ako náhrada za 40W žiarovku s päticou E27, zelená tónovaná sklenená žiarovka.
Mini Globe LED riešenie v tvare kvapkovej žiarovky P45, ktoré nahrádza 40W žiarovku s päticou E27 so zelenou farbou svetla.
- Farebné LED žiarovky sú určené iba na dekoratívne svietenie
- Vysoký počet spínacích cyklov a okamžitý štart
- Index podania farieb CRI = 80
- Prevádzkové napätie 220V-240V
- Farba svetla Green (zelená)
- Životnosť 30 000 hodín
- Rozloženie svetla 360 °
- Energetická trieda G
- Zelená sklenená banka
- Nízky tepelný výkon
- Nedá sa stmievať
- Priemer 45mm
- Dĺžka 72mm
Farebné dekoračné žiarovky P45 LED Filament sú navrhnuté s najnovšou technológiou poskytnúť teplý vzhľad a dojem klasickej žiarovky.
Vonkajšie použitie iba vo vhodných svietidlách.
Túto farebnú LED žiarovku je možné použiť ako vonkajšiu dekoráciu napríklad na Vianoce, pri rôznych oslavách, ako vonkajšie reklamné osvetlenie alebo napríklad ako vysoko úsporné osvetlenie púťových atrakcií s minimálnou spotrebou energie.
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055008100 |
| ? Dĺžka: | 72 mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 40W |
| ? Farba svetla: | Zelená |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | E27 |
| ? Prevedenie banky: | Matná |
| ? priemer: | 45 mm |
| ? Príkon: | 4W |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Svetelný tok: | 390lm |
| ? Teplota chromatickosti: | NEUPLATŇUJE SA |
| ? Tvar svetelného zdroja: | Kvapková žiarovka |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| ? Životnosť: | 30000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
