LED žiarovka RefLED RETRO MR11 345Lm 3000K 36° SL
Sklenený LED reflektor MR11 predstavuje cenovo výhodné riešenie na výmenu halogénového reflektora MR11.
Sklenený LED reflektor MR11 prináša cenovo výhodné riešenie na výmenu halogénového reflektora MR11.
- Svetelný tok až 345lm = ekvivalent k 35W halogénovej žiarovke
- Uhol vyžarovania 36° v teplej bielej farbe (Warm White) 3000K
- Rovnaký tvar a veľkosť ako halogénové zdroje MR11
- Pätica GU4 a napájacie napätie 12V AC/DC
- Predĺžená životnosť na 15 000 hodín
- Index podania farieb CRI = 80
- Počet spínacích cyklov 50 000
- Energetická trieda A+
- Nedá sa stmievať
Menej obvyklým typom halogénových reflektrorov (bodoviek) je typ MR11 s päticou GU4 a napájaním 12V.
Je ľahké tento zdroj zameniť s viac obvyklou päticou GU5.3.
Oba reflektory vyzerajú takmer identicky (líšia sa len veľkosťou a priemerom).
Preto je lepšie zmerať prvý priemer reflektora (MR11 má priemer 35 mm v porovnaní s väčším MR16 50 mm).
Rozdiel je aj v rozstupe kolíkov (4 mm pre MR11).
Okrem pätice sledujte aj vyžarovací uhol, ktorý by mal zodpovedať spôsobu použitia.
Užší uhol sa hodí na akcentovanie detailov, širší uhol na plošné svietenie.
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5410288282664 |
| ? Dĺžka: | 38mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 35W |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| ? Napätie: | 12V |
| ? Pätica: | GU4 |
| ? Prevedenie banky: | Sklenený reflektor |
| ? priemer: | 35mm |
| ? Príkon: | 4W |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Svetelný tok: | 345lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar svetelného zdroja: | Reflektor |
| ? Typ reflektora: | MR11 |
| ? Uhol vyžarovania: | 36° |
| ? Životnosť: | 15000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
