SMD LED Slim panel FLEXI 19W/230V/3000K/1480Lm/120°/IP20, kruhový biely
Tenký kruhový LED SMD LM80 panel FLEXI na inštaláciu do podhľadov.
- Štíhla elegantná konštrukcia z hliníka a ocele s mliečnym plastovým difúzorom
- Vysoký počet spínacích cyklov a dlhá životnosť 30 000 hodín
- Flexibilný priemer montážneho otvoru 50 - 210mm
- LED panel pre komerčné aj domáce použitie
- Vysoká spoľahlivosť a úspora energie
- Nižšie náklady na energiu a údržbu
- Index podania farieb CRI = 80
- Zabudovaný napájací zdroj
- Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz
- Krytie IP20 (len pre vnútorné použitie)
- Elektrická ochrana trieda II
- Farba rámčeka biela
- Nedá sa stmievať
- Rozmery viď obrázok
| Kategória: | LED panely |
|---|---|
| EAN: | 5208055005239 |
| ? Energetická trieda: | A+ |
| ? Farba: | Biela |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| Prevedenie tienidla: | Plast |
| ? Príkon: | 19W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 1480lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar telesa: | Kruhový |
| ? Typ telesa: | Zápustné |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| ? Vyhotovenie telesa: | Hliník+oceľ |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
