SMD LED reflektor PAR56 do bazéna 12W/12V/6400K/1200Lm/120°/IP68
SMD LED reflektor PAR56 od spoločnosti V-TAC je profesionálne zariadenie na podvodné osvetlenie bazénov, víriviek, fontán, rybníkov atď.
SMD LED reflektor PAR56 od spoločnosti V-TAC je profesionálne zariadenie na podvodné osvetlenie bazénov, víriviek, fontán, rybníkov atď.
- Farba svetla 6400K (denné svetlo) s 1200 lm a uhlom vyžarovania 120°
- Vysoký počet spínacích cyklov, okamžitý štart a životnosť 20 000 hodín
- Jedinečný spôsob utesnenia IP68 (určený na inštaláciu pod vodou)
- Kryt z tvrdeného skla na účinné rozptýlenie svetelných lúčov
- Rovnaký tvar ako štandardná reflektorová žiarovka PAR56
- Jednoduchá inštalácia a nízke náklady na údržbu
- Veľkosť montážneho otvoru 275 x 145 mm
- Nízky tepelný výkon s príkonom 12 W
- Odolný proti pôsobeniu chlóru
- Prevádzkové napätie 12V AC/DC
- Prevádzková teplota -20 °C až +45 °C
- Certifikáty CE, EMS, ROHS
- Index podania farieb CRI > 80
- Energetická trieda A++
- Nedá sa stmievať
- Rozmery viď obrázky
| Kategória: | Bazénové osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 3800157633819 |
| ? Dĺžka: | 114mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 90W |
| ? Farba svetla: | Denná modrá |
| ? Napätie: | 12V |
| ? Pätica: | Káblový prívod |
| ? Prevedenie banky: | Sklenený reflektor |
| ? priemer: | 178mm |
| ? Príkon: | 12W |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP68 |
| ? Svetelný tok: | 1200lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 6400K |
| ? Tvar svetelného zdroja: | Reflektor |
| ? Typ reflektora: | PAR56 |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| ? Životnosť zdroja: | 20000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
