SMD LED žárovka mini Tubular 7W/220V/E14/3000K/580Lm/360°
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Čirá mini tubulární SMD LED žárovka s paticí E14 jako náhrada za 50W klasickou žárovku.
Dostupnost Skladem (77 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: E1428357WW
LED řešení ve tvaru tubulární žárovky, které nahrazuje 50W žárovku s paticí E14.
  • Vhodné pro použití v lampičkách, digestořích apod.
  • Teplota barvy 3000K Warm White (teplá bílá)
  • Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
  • Extra jasné všesměrové rozložení světla 360°
  • Provozní napětí 220V-240V
  • Životnost 30 000 hodin
  • Nelze stmívat
  • Průměr 16mm
  • Délka 67mm
Kategorie: LED žárovky
EAN: 5208055015399
? Barva světla: Teplá bílá
? Délka: 67mm
? Ekvivalentní náhrada: 50W
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Patice: E14
? Provedení baňky: Čirá
? Průměr: 16mm
? Příkon: 7W