SMD LED tubulární mini žárovka 1W/E14/230V/4000K/140Lm/360°
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Čirá tubulární SMD LED žárovka s paticí E14 jako náhrada za 15W klasickou žárovku.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: E1428351NW
Mini SMD LED žárovka s paticí E14.
  • Barva světla 4000K (studená bílá - Cool White)
  • Na provozní napětí 220V-240V s paticí E14
  • Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
  • Prodloužená životnost na 30 000 hodin
  • Všesměrové rozložení světla 360°
  • Index podání barev CRI > 80
  • Energetická třída D
  • Nelze stmívat
  • Průměr 14mm
  • Délka 45mm
Kategorie: LED žárovky
EAN: 5208055041275
? Barva světla: Studená bílá
? Délka: 45mm
? Ekvivalentní náhrada: 15W
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Patice: E14
? Provedení baňky: Čirá
? Průměr: 14mm
? Příkon: 1W
? Světelný tok: 140lm
? Teplota chromatičnosti: 4000K
Tvar žárovky: Tubulární
? Úhel vyzařování: 360°
? Životnost: 30 000 h
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek (2)
LED modrá mini žárovka ST26 jako náhrada za 10W žárovku s paticí E14.
T26B
SMD LED žárovka T20 6W E14 570Lm 4000K
SMD LED mini žárovka, čirá plastová baňka ve tvaru tubusu T20 s paticí E14...
R79122
SMD LED žárovka T20 6W E14 570Lm 3000K
R79121
LED Filament žárovka T25 4W E14 400Lm 4000K
LED Filament mini žárovka, čirá skleněná baňka ve tvaru tubusu T25 s paticí...
LED Filament žárovka T25 4W E14 400Lm 3000K
LED Filament žárovka T20 2W E14 140Lm 4000K
LED Filament mini žárovka, čirá skleněná baňka ve tvaru tubusu T20 s paticí...
LED Filament žárovka T20 2W E14 140Lm 2700K
SMD LED žárovka T18 1,8W E14 120Lm 4000K
SMD LED mini žárovka, matná plastová baňka ve tvaru tubusu T18 s paticí E14...
SMD LED žárovka T18 2W E14 140Lm 3000K
Obrázek
Mini tubulární SMD LED žárovka s paticí E14 jako náhrada za 15W klasickou...