SMD LED žárovka matná GLOBE G95 16W/230V/E27/6000K/1560Lm/230°
Výkonné LED řešení ve tvaru GLOBE (koule) G95 jako náhrada za 100W žárovku s paticí E27.
LED řešení ve tvaru GLOBE (koule) G95, které nahrazuje 100W žárovku s paticí E27.
- Teplota barvy světla 6000K Day Light (denní modrá)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Provozní napětí 220V-230V/50Hz
- Index podání barev > 80
- Životnost 30 000 hodin
- Rozložení světla 230°
- Nízký tepelný výkon
- Energetická třída F
- Nelze stmívat
- Průměr 95mm
- Délka 138mm
Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech.
Doporučené použití pro hotely, bary, výstavní stánky, lustry apod.
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055003389 |
| ? Barva světla: | Denní modrá |
| ? Délka: | 138mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 100W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E27 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 95mm |
| ? Příkon: | 16W |
| ? Světelný tok: | 1560lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 6000K |
| Tvar žárovky: | Tvar Globe/Koule |
| ? Úhel vyzařování: | 230° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Závěsné stropní svítidlo OIA, příkon klasického světelného zdroje s paticí...
Závěsné stropní svítidlo OIA, příkon klasického světelného zdroje s paticí...
Stojací lampička LENNON vyrobena z kovu, mramoru a tkaniny, barva bílá,...
Stojací lampička LENNON vyrobena z kovu, mramoru a tkaniny, barva černá,...
Stojací lampička ANDALUSIA vyrobena z kovu a tkaniny, barva bílá, objímka pro...
Retro závěsné kovové svítidlo NEVADA, barva zelená antik a bílá, objímka pro...
Retro závěsné kovové svítidlo NEVADA, barva zelená antik a bílá, objímka pro...
Retro závěsné stropní kovové svítidlo ERNEST, barva matná černá, bílá a tmavé...
Retro závěsné stropní kovové svítidlo ERNEST, barva matná černá, bílá a tmavé...
Retro nástěnné nebo stropní kovové přisazené svítidlo ERNEST, barva matná...
Retro závěsné kovové svítidlo, barva lesklá černá, hnědá a červená, objímka...
Podobné produkty
Výkonné LED řešení ve tvaru GLOBE (koule) G95 jako náhrada za 90W žárovku s...
Výkonné LED řešení ve tvaru GLOBE (koule) G95 jako náhrada za 100W žárovku s...
Matná LED Globe žárovka G95 ve tvaru koule s LED SMD čipy jako náhrada za...
