SMD LED žárovka matná GLOBE G95 13W/230V/E27/3000K/1090Lm/180°
Výkonné LED řešení ve tvaru GLOBE (koule) G95 jako náhrada za 90W žárovku s paticí E27.
LED řešení ve tvaru GLOBE (koule) G95, které nahrazuje 90W žárovku s paticí E27.
- Teplota barvy světla 3000K Warm White (teplá bílá)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Provozní napětí 220V-230V/50Hz
- Index podání barev > 80
- Životnost 30 000 hodin
- Nízký tepelný výkon
- Energetická třída F
- Rozložení světla 180°
- Nelze stmívat
- Průměr 95mm
- Délka 138mm
Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech.
Doporučené použití pro hotely, bary, výstavní stánky, lustry apod.
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055017348 |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Délka: | 138mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 90W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E27 |
| ? Provedení baňky: | Matná |
| ? Průměr: | 95mm |
| ? Příkon: | 13W |
| ? Světelný tok: | 1090lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Tvar žárovky: | Tvar Globe/Koule |
| ? Úhel vyzařování: | 180° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Závěsné stropní svítidlo OIA, příkon klasického světelného zdroje s paticí...
Závěsné stropní svítidlo OIA, příkon klasického světelného zdroje s paticí...
Stojací lampička LENNON vyrobena z kovu, mramoru a tkaniny, barva bílá,...
Stojací lampička LENNON vyrobena z kovu, mramoru a tkaniny, barva černá,...
Stojací lampička ANDALUSIA vyrobena z kovu a tkaniny, barva bílá, objímka pro...
Retro závěsné kovové svítidlo NEVADA, barva zelená antik a bílá, objímka pro...
Retro závěsné kovové svítidlo NEVADA, barva zelená antik a bílá, objímka pro...
Retro závěsné stropní kovové svítidlo ERNEST, barva matná černá, bílá a tmavé...
Retro závěsné stropní kovové svítidlo ERNEST, barva matná černá, bílá a tmavé...
Retro nástěnné nebo stropní kovové přisazené svítidlo ERNEST, barva matná...
Retro závěsné stropní kovové svítidlo DOMENICA, barva matná bílá, objímka pro...
Podobné produkty
Matná LED Globe žárovka G95 ve tvaru koule s LED SMD čipy jako náhrada za...
