SMD LED žárovka High Performance P99 28W/230V/E27/4000K/2970Lm/220°/IP65
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Náhrada za 200W žárovku.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: P9928NW
  • Vysoká svítivost 2970lm jako náhrada za 200W žárovku s paticí E27
  • Barva světla 4000K Cool White (studená bílá)
  • Pracuje na síťové napětí 230V/50Hz
  • Vysoká životnost 40 000 hodin
  • Index podání barev CRI > 80
  • Úhel vyzařování paprsku 220°
  • Nelze stmívat
  • Průměr 99mm
  • Délka 175mm
Kategorie: LED žárovky
EAN: 5208055041596
? Barva světla: Studená bílá
? Délka: 175mm
? Ekvivalentní náhrada: 200W
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Patice: E27
? Provedení baňky: Matná
? Průměr: 99mm
? Příkon: 28W