SMD LED žárovka High Performance P80 15W/230V/E27/4000K/1630Lm/220° IP65
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: P8015NW
  • Vysoká svítivost 1630lm jako náhrada za 110W žárovku s paticí E27
  • Barva světla 4000K Cool White (studená bílá)
  • Pracuje na síťové napětí 230V
  • Vysoká životnost 40 000 hodin
  • Úhel vyzařování paprsku 220°
  • Index podání barev CRI > 80
  • Nelze stmívat
  • Průměr 80mm
  • Délka 147mm
Kategorie: LED žárovky
EAN: 5208055002801
? Barva světla: Studená bílá
? Délka: 147mm
? Ekvivalentní náhrada: 110W
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Patice: E27
? Provedení baňky: Matná
? Průměr: 80mm
? Příkon: 15W